pondělí 29. srpna 2011

Setkání závislaček z PP - historicky první

Více než rok mi v hlavě zrál nápad pozvat spřízněné duše z klubu Pretty Papers na jih Čech a konečně poznat osobně aspoň pár lidí, se kterými se často "potkávám" virtuálně .
Největší trápení mi způsobil fakt, že naše chata není nafukovací a bylo dopředu jasné, že finální počet musí být plus/mínus deset lidí - větší množství lidí na tak malém místě by zkrátka bylo pro všechny z různých důvodů nepříjemné.
Nakonec jsem se rozhoupala, vymyslela datum, které by mohlo vyhovovat všem, sepsala pozvánku a poslala prvním "pokusným králíkům".
Nebudu vás dál nudit a s dovolením Kláry použiji její článek, protože popis je podle mě velmi výstižný.

Jak skrapařky bojují s draky
 19. srpna 2011 v 1:11
Je to mu už více jak měsíc, kdy se hoplky (hantýrkou klubu Pretty Papers - holky, co rády plkají) setkaly na jihu Čech. Naproti jiným "scrapsrazům" nebyl naplánovaný žádný jasný program, ani žádné utrácení nad bednami scrapmateriálů ... plán byl: odpočinout si, poznat se, plkat a možná si poskládat exploding box :-).

Kdo? No přece MY :-)

My = Lenka (U Pampelišky), Petra (Tapeva), Irena (Agara40), Klára(Kloksijde), Verča(Vonver),
Olga(Helge), Lea(Ael), Didi(Pretty Papers), Maruška(Astala), Markéta(dilnička u Markéty) a děti Martinka, Ema a Terezka


Ve stylu řčení člověk míní, život mění ... se na exploding box vůbec nedostalo a místo toho jsme okupovaly Big shot a všechny navezené vyřezávací a embossovací šablony. Hlavním hřebem celého našeho setkání se ale stala snaha okoukat, jak to ta Helge (Olinka) s těmi draky (rozuměno v naší hantýrce alkoholové barvy Adirondack) válí. A že to bylo pokoukáníčko, mnohé z nás zprvu nechápaly, pak nevěřícně koukaly, že jako jo a když nám nakonec po tom všem chvíst sem to - chvíst sem tamto :-) Helge dovolila dokonce si to i vyzkoušet a na chvíli okupovat její lahvičky ... bylo o zábavu postaráno, ještě když tomu bylo k dispozici razítko námi všemi obdivovaného "xichtu".

Takto to vypadalo, když se tvořilo, zaujatě rozmazávalo lížkem (rozuměno technický LÍH), ťupkalo, foukalo, razítkovalo atd.


Zde "draci" a má hromada "xichtů" (jsem to razítko zneužila teda řádně :-)


A zde dílka, která se pomocí této jednoduché, kreativní techniky dají z jednoho motivu obličeje vytvořit...

1. Helge


2. Pampeliška


3. Astala


4. Vonver


5. Lea


6. Kloksijde


7. Didi


8. Agata40


Tímto způsobem jsme myslím hromadně propadly kouzlu alkoholových barev... :-). Děkujeme Ole za půjčení jejího úžasného razítka a alkoholových lahviček :-)


Konec citátu :)
Ještě na vysvětlenou dodám: mnou vytvořené "xichtové" přání ve výčtu nenajdete. Zčásti jsem byla vytížená rolí hostitelky a zčásti jsem byla rozhodnutá spíš sledovat a učit se.
Nicméně k našemu setkání bych ještě ráda řekla: bylo to moc fajn, užily jsme si to a pevně doufám, že holky budou mít chuť si to zas někdy zopakovat, já je každopádně ráda zase uvidím! :)

2 komentáře:

  1. Petro, ještě jednou moc děkuju za pozvání a moc ráda, zase někdy přijedu :o)

    OdpovědětVymazat
  2. Hostitelka jsi skvělá ;-) a pokud bude sraz číslo II určitě se všechny moc rády zůčastníme. Díky moc za vše. :-)))

    OdpovědětVymazat